30 yıllık Tip 1 diabetliyim. Sağlıklıyım ve kuralcıyım.

30 yıllık Tip 1 diabetliyim. Sağlıklıyım ve kuralcıyım. Tırnak mantarı için gittiğim doktorumun tahlil sonucunda ilk defa Laktat Dehidrogenaz (LDH) 310 çıktı. Bunun hücre yıkımının olduğunu öğrendim. Ne dersiniz Chek up mı yaptırmalıyım. Teşekkürler Abdurrahman Tanrıkul

Tahlil.com Cevabı : Referans değeri belirtmemişsiniz, ancak referansa göre çok yüksek ise araştırılmasında fayda vardır..