31 yaş bayan yaptırdıgım full check up sonucum asağıdadır sadece sorun olanları yazıyorum değerlendirir misiniz?

Merhabalar 31 yaş bayan yaptırdıgım full check up sonucum asagıdadr.sadece sorun olanları yazıyorum.sanırım demır eksıklıgı var.Bunun nerden kaynaklandıgını bulmam ıcın arasırmak gerekıyomu endoskopi,kolonoskopi vs?vede hangı ileri kan tetkıkler gerekli?yada demırden zengın beslenmek kafi olacakmıdır? rbc:4.91 (4.2-4.8) hgb:11.8 (12.4-14.6) mcv:73.8 (84-96) mch:24.0 (26-34) pdw:8.2 (10-18) demir:32 (37-170) total demir baglama :461(250-450) %demir saturasyonu:6.94 idrar tahlili:normal Gaitada gizli kan negatif,kalp,ultrason normal.bu durumda benım en merak ettıgım sey onemlı bır kan hastalıgımın olup olmadıgı artı bu kansızlıga neyın sebep oldugunu nasıl anlayacak olmam.gercı check up ta detaylı olarak bı cok sey arastırılmıs durumda ama sizce baska hangı kan ve ılerı tetkıklere ıhtıyacım var.cok tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Demir eksikliğine bağlı kansızlık bulguları görülüytor.Tedavi ve yapılacak ilave testler hakkında ise kararı muayenenizi yapacak doktor vermelidir