32 yaşındayım, 2 hafta süren ses kısıklığım geçmyince doktora gittim...

32 yaşındayım, 2 hafta süren ses kısıklığım geçmyince doktora gittim. Ses telerimin bozuk olduğunu söyledi. Hemogram tahlilimdeki bazı değerler şöyle, hgb 11.4 hct35.9 mchc31.8pct0.33 plt325 durumumun değerlendirlmesini istiyorum. Doktorum bana ses eğitimi almam gerektiğini söyledi bu durum ne kadar ciddi acaba nodüllerle bir ilgisi var mı?

Tahlil.com Cevabı : Tahlillerinizde bir sorun görülmüyor.Ses probleminizle ilgili olarak deneyimli bir Kulak Burun Boğaz hastalıkları uzmanına muayene olmalısınız.