4 yaşındaki oğlumun bugün yapılan tan tahlillerinde bazı değerlerin yüksek ve alçak olduğunu gördük?

4 yaşındaki oğlumun bugün yapılan tan tahlillerinde bazı değerlerin yüksek ve alçak olduğunu gördük.yorumlarınızı bekliyoruz.HCT 34,5 referans :35-48. LYM % 54,3 referans:20,5-45,5. NEU% 34,5 referans:43-65.RDV-CV 16,1 referans:11,5-14,5.MCH 27 referans:28-32. bu arada 15 gündür demir şurubu içiyor

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık bulguları var zaten anlaşılan bu yönde de tedavi görüyor.Tedaviye devam etmeli ve gerek görülürse bunun nedenine yönelik ilave tahliller yapılmalı