YAS 39 hacim: 2.0ml-gor.:gri opak- koku:ozel -ph:7.9 -viskozite:viskoz -sıvılasma suresı:60 ?

YAS 39 hacim: 2.0ml-gor.:gri opak- koku:ozel -ph:7.9 -viskozite:viskoz -sıvılasma suresı:60 -aglutınasyon: negatıf -total sperm sayısı:96 000 000 1 mlde sperm sayısı-:48 000 000 -motılıte : 1.saat : ılerı cok hızlı har.%15 ılerı hızlı har.%17 ılerı yavas harç%14 yerınde har. %10 -nomal merfolojİ %52

Tahlil.com Cevabı : Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmüyor.Spermiogram hakkında çok daha detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...                      Sperm testi nedir?                       http://tahlil.com/tag/sperm-testi