44 yaşında bir erkeğim yapılan tahlil sonucunda SEROLOJİ CRP 8,01?

 44 yaşında bir erkeğim yapılan tahlil sonucunda SEROLOJİ CRP 8,01, SEDİMANTASYON (30 dakika) : 4 (60 dakika ) : 12 çıktı. yorumlarsanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Hafif bir CRP yüksekliği var. Enfeksiyonlarda ve bazı romatizmal hastalıklarda olabilir.Ancak korkutucu bir yükseklik de yok