44 yasındayım telesamiyim.(kansızlık) kan degerlerim ve demir oranlarım cok düsük cıkıyor.

Merhaba ben 44 yasındayım telesamiyim.(kansızlık) kan degerlerim ve demir oranlarım cok düsük cıkıyor.midemdeki rahatsızlık nedeniyle kan hapı,surubu ve ignesi kullanamıyorum.gittigim doktorlar bir cözüm bulamadı.sizin bir öneriniz varmı?... simdiden tesekkürler...

Tahlil.com Cevabı : Kansızlık tedavisi uzun solukludur.Bir hematoloji uzmanı tarafından tedavi ve takip edilmelisiniz