Tok karına kan verdim:Trigliserit ve LDL yüksekliği çıktı.

Merhaba ben 24 yaşında bayanım tahlil sonucum trigliserid 246 normal değeri 150 hdL 26 normal değeri 30 LDL 108 hocam bu tahlili tok karnına yaptırmıştım beni trigliserid degeri endişelendirdi beni aydınlatırsanız sevinirim lütfen hocam.

Tahlil.com Cevabı : Bu tahliller tok karına yapılmaz, aç karına yapılmalıdır.Aç karına verdiğiniz tahlille bunların tekrar edilmesi uygun olacaktır.Tokluğa bağlı yüksek çıkmış olabilir sonuçlar.