5 ay önce bir hayat kadınıyla ilişki yaşadım. İlişkiden 52 gün sonra ilk eliza testi negatif çıktı.

39 yaşındayım, yaklaşık 5 ay önce bir hayat kadınıyla ilişki yaşadım. ilişki sırasında kondom kullandım. ilişkiden 52 gün sonra ilk eliza testi negatif çıktı. yaklaşık 72 gün sonra bir kez daha yaptım yine negatif. son olarak 90 gün sonra yaptım yine negatif. bu süre zarfında sağlık açısından, iki kez ishal olmak dışında, hiç bir değişiklik olmadı. Acaba bir kez daha yapmam gerekir mi? yoksa artık rahatlayayım mı?

Tahlil.com Cevabı : HIV yönünden bir sorun yok testler negatif çıkmış.Ancak HIV korkusunu gidermek adına psikolojik bir destek alabilirsiniz.Bu konuyu fazlasıyla kafanıza takmışsınız.