6 ay once yapak kalp kapakcigim degistirildi yapay kapak takildi

6 ay once yapak kalp kapakcigim degistirildi yapay kapak takildi ve 15 gunluk periyotlarla coumidin degeri ayarlanip coumidin kullandim 10gun once inr degerim 7, 5 oldu 10gundur coumidin icmiyorum su an 2, 48 artik ilaci kesmelimiyim bu arada digoksin kullaniyorum ritm problemi icin tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Kalp kapağı olan hastalarda INR değerinin ortalama 3-3,5 değerinde olması istenir, koumadin kullanmanız ve dozu için doktorunuza başvurmanızı öneririz..