61 gün sonra şüpheli ilişki ardından test yaptırdım HBsAG:0.609 anti hcv:0.469 anti hiv 1/2:0.378?

61 gün sonra şüpheli ilişki ardından test yaptırdım HBsAG:0.609 anti hcv:0.469 anti hiv 1/2:0.378 değerleri çıktı ve negatif yada pozitif yazmıyor birim:İNDEX YAZIYOR sizce bu değerler normal Mİ TEŞEKKÜRLER.

Tahlil.com Cevabı : HIV tahlil sonuçlarınız normal, HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş cevap ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..