Hematoloji testinde nötrofil %34.4 Lenfosit %55.6 İdrar : ph 6 glukoz neg billurubin neg?

Hematoloji testinde nötrofil %34.4 Lenfosit %55.6 İdrar : ph 6 glukoz neg billurubin neg ürobilinojen nor pretein neg dansite 1.016 keton neg nitrit neg lökosit neg Eritrosit neg Eritrosit* 3/HPF Lökosit* 1/HPF yaş 20

Tahlil.com Cevabı : İdrarda rbc olması eritrosit yani kanama olduğunu gösterir. Doktorunuz bu tahlil bulgusunu, muayene bilgileri ve ilave tahliller ile birlikte değerlendirerek gerekli kararı vermelidir.Tercihen ultrason, radyolojik bazı tahliller, idrar kültürü gibi ilave tanı yöntemlerine ihtiyaç olabilir.Ayrıca idrarda lökosit de pozitif çıkmış Bu danormal değil.