7 ay önce süpheli denilebilecek bir ilişki yaşamadım.Anti-HCV 0,04 Negatif ve Anti-HBS 0,1 negatif sonuçlarını aldım?

7 ay önce süpheli denilebilecek bir ilişki yaşamadım. 6 ay sonra test yaptırdım. Anthi-Hıv 0,1 negatif Anti-HCV 0,04 Negatif ve Anti-HBS 0,1 negatif sonuçlarını aldım. Fakat ara sıra ishal olmaktayım ve dilimde beyaz pas oluyor. Tekrar test yaptırmama gerek var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Hayır test yaptırmanıza gerek yok.