Acil.hocam ben sürtünerek ilişki yaşayalı on iki gün oldu.

Acil.hocam ben sürtünerek ilişki yaşayalı on iki gün oldu. Dün doktor sol yumurtalığımda kist olduğunu söyledi ve kan testi yaptık sonuç 0,100. Benim adetime bir hafta var adetimde çok düzensiz. Tekrar doktora gitmeli miyim kan testi için yoksa bu kesin sonuç mu

Tahlil.com Cevabı : Kesinsonuç olmayabilir, adet gecikmesi olur ise  testi tekrarlayın..