Ben on beş gündür geciktim hala adet görmedim bugün tahlil yaptım 2.00 negatif çıktım. Hamile olabilme ihtimalim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Korunmasız bir ilişki sonrası adet gecikmesi yaşıyorsanız hamileliğin oluşması söz konusudur ancak şu an sonucunuz negatif. Adet gecikmeniz devam ederse tekrar gebelik testi yaptırmanızı öneririz.