Açlık Kan Şekeri 91 mg/dL Tokluk Kan Şekeri (1. Saatlik) 121 mg/dL Tokluk Kan Şekeri (2. Saatlik) 84...

Açlık Kan Şekeri 91 mg/dL Tokluk Kan Şekeri (1. Saatlik) 121 mg/dL Tokluk Kan Şekeri (2. Saatlik) 84 mg/dL İnsülin 30.4 µU/mL (2.6-24.9) İnsülin (1. Saat) 160.5 µU/mL İnsülin (2. Saat) 114.9 µU/mLbu degerler neyi gösteriyor açıklar mısınız?

Tahlil.com Cevabı : İnsülin değerleriniz yüksek.İnsülün direnci olabilir.Bir endokrinoloji uzmanına danışmalısınız.