Acnetrent kullanıyorum 4. Aya girdik kolestrolüm 203 oldu ast 37 ve alt değerim 9 dan birden bire 39'a çıktı

Acnetrent kullanıyorum 4. Aya girdik kolestrolüm 203 oldu ast 37 ve alt değerim 9 dan birden bire 39'a çıktı ki alkol falan kullanmıyorum oruçta tutuyorum acaba bunun etkisi var mıdır? Yada neden birden o kadar çıktı ne yapmam lazım?

Tahlil.com Cevabı :

Çok hafif bir kolesterol yüksekliği dışında sonuçlarınızda kayda değer bir problem gözükmüyor.
İlaç kullanmanıza engel bir durum gözükmüyor