Adetim 20 gün gecikti idrar testi yaptım silik çıktı.Sonra kan tahlili verdim 20.67 çıktı gebe olduğum söylenildi. Ertesi gün bir daha kan testi yaptırdım 0.35

Adetim 20 gün gecikti idrar testi yaptım silik çıktı.Sonra kan tahlili verdim 20.67 çıktı gebe olduğum söylenildi. Ertesi gün bir daha kan testi yaptırdım 0.35 çıktı ben şimdi gebe miyim?

Tahlil.com Cevabı :

20.67 değeriniz  yaklaşık 3 haftalık hamile olduğunuzu gösterir ancak 0.35 de gebeliğin olmadığını gösterir. Bu durum sağlıklı olmayan gebeliklerde görülebilir. Bir kadın doğum doktoruna muayene olarak tahlilin tekrarlanması gerekmektedir