Ben mide bulantısı için doktora gittim bana test yaptılar beta hcg 0.9 çıktı 0.9 <8.0 miu/ml bu demek oluyor

Tahlil.com Cevabı : Bhcg kanda gebelik testidir ve genellikle gebelik için bakılır. Fakat bazı durumlarda da bhcg değerine bakılabiliyor( dış gebelik, yumurtalık kanseri,mesane kanseri gibi) . Sizin bhcg değeriniz düşük gelmiş yani gebelik yok demektir bu.