Adetim 4 gun gecikti merak ettim yaptırdım beta hcg sonucu 25 cikti.

Merhaba ben Temmuz ayında sezeryan skarinda yerleşmiş gebelik geçirdim agustos 1 de iğneyle dusuk yaptırıldı.ay ay 10 günde bir bakılan beta hcg sonuçlarına gore sonda iki önceki test sonuclari 23 ekim 150. 4 aralıkta adetim 4 gun gecikti merak ettim yaptırdım beta hcg sonucu 25 cikti.

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz hamilelik lehine.