Boşalmadan sonra ıslak mendille cinsel organımı temizledim. Gene de vajinaya sperm bulaşır mı?

Eşimle prezervatifle ilişkiye girdik sonra boşaldım ve prezervatifi çıkardım pen*simi ıslakmendil ile sildim ve daha sonra yeni bir prezervatif takarak ilişkiye girdik. size sorum şu pen*simi silerken pen*s köküne testislere meni bulaşmş ise ikinci ilişkide vajinaya temas etme durmu risk olştr mu?

Tahlil.com Cevabı : Söylediğiniz şekilde bir bulaşın olması olsa bile hamileliği oluşturması oldukça düşük bir ihtimal olarak görünüyor.