Adetim 6 gün gecikti.Evde gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı.Sonra hastanede Beta HCG testi yaptırdım 303 çıktı ama negatif yazıyordu. Hamil emiyim?

Adetim 6 gün gecikti.Evde gebelik testi yaptım çift çizgi çıktı.Sonra hastanede test yaptırdım 303 çıktı ama negatif yazıyordu. Hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG sonucunuz ve çift çizgi çıkması hamile olduğunuzu gösteriyor.