Hemogramdaki yüksek ve düşük değerleri belirteyim. Acaba ne anlama geliyor?

Hemogramdaki yüksek ve düşük değerleri belirteyim. Acaba ne anlama geliyor?wbc 11,2gr# 8,69gr% 77,5rbc 6,59mcv 58,1mch 18,9rdw-cv 18,8

Tahlil.com Cevabı : Bu değerlerin tüm kan sayım değerleri ile birlikte değerlendirilmesi gerekiyor ancak kayda değer bir sorun olmadığını söyleyebiliriz.