Adetim biteli 13 gün olmasına rağmen,dün başta koyu kahverengi sonrasında kırmızı gibi tekrar başladı.sizce sebebi nedir?

Merhaba 1 ay önce adetim geciktiği için doktorum tarlusal verdi.1 hafta sonrasında adet oldum. fakat yinede korktum beta hcg testı yaptırdım.Sonuç 0,51 mıu ml ve nagatif yazıyor.adetim biteli 13 gün olmasına rağmen,dün başta koyu kahverengi sonrasında kırmızı gibi tekrar başladı.sizce sebebi nedir?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçta hamilelik yok.Kanamanızın nedeninin ne olduğu konusunda doktorunuza gidip muayene olmalısınız.Buradan bu konuda bir şey söyleyemeyiz.