Sürtünme yolu ile ilişkide pen*s de hiç sıvı yokken daha boşalma olmadan yumurtalık kısmını vajinaya 5 saniye filan değdirince gebelik riski var mı?

Sürtünme yolu ile ilişkide pen*s de hiç sıvı yokken daha boşalma olmadan yumurtalık kısmını vajinaya 5 saniye filan değdirince gebelik riski var mı? Biraz tedirgin oldum boşalma işlevi bu olaydan sonra iç çamaşır varken oldu o da hiç bir şekilde vajinaya gelmedi

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız olayda gebe kalma olasılığı yok.