Adetimden 3 gün önce aile hekiminde beta hcg testi yaptırdım 5,90 çıktı referans aralığına göre 0-5 negatif 5-50 arası 3-4 hafta gebelik olarak yazıyor. sonucu

Adetimden 3 gün önce aile hekiminde beta hcg testi yaptırdım 5,90 çıktı referans aralığına göre 0-5 negatif 5-50 arası 3-4 hafta gebelik olarak yazıyor. sonucu gördüğüm gün Predictor Early Gebelik testinde silik çift çizgi gördüm. Adet günümden 1 gün öncede Al Bi gebelik testi yaptım ve tek çizgi gördüm. Sizce hamile miyim? Şimdiden teşekkür ederim yorumunuz için.

Tahlil.com Cevabı : Beklenen adet tarihinde gecikme olmadan yapılan gebelik testleri yanıltıcı sonuç verebilir.Değer referans aralığının biraz üzerinde olduğu için kesin olarak hamile olduğunuz söylenemez.Sağlıklı ve güvenilir bilgi için ya bir kadın doğum doktoruna muayene olmanız veya kanda gebelik testini bir hafta sonra tekrarlamanızda fayda var.