Merhaba adetime 10 gün kadar varken beta hcg baktırdım 1.97 çıktı hamilelik imkanı var mıdır ve beta hcg 1-10 arası değişir mi normalde?

Tahlil.com Cevabı : Yazmış olduğunuz bhcg değerine göre test sonucu negatif yani gebelik yok.Ancak gebelik testini beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda yapmanız daha güvenilir sonuç almanızı sağlar.Erken yapılan gebelik testleri yanıltıcı sonuç verebilir.