Adetime 10 gün varken beta hcg değerim küçüktür 2 den çıktı benm değerimin 10 gün sonra yani adet günümde yükselme şansı olurmu??

iyi günler ben 7 aylık evli bir bayanım . 7 aydır korunmasız ilişkimiz oluyor üreme dönemlerinede denk getiryrm .. bu ay 18 inde adet olacağım size sorum adetime 10 gün varken beta hcg değerim küçüktür 2 den çıktı benm değerimin 10 gün sonra yani adet günümde yüksekme şanşı olurmu??

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi olduktan 1 haftasonra tekrarlamanızı öneririz..