Adetime 2 gün kala beta hcg 7.53 cıktı.buarada evde 3 kez idrar testi yaptım çok silik ikinci çizgi belirdi

merhaba.adetime 2 gün kala beta hcg 7.53 cıktı.buarada evde 3 kez idrar testi yaptım coook silik ikinci çizgi belirdi. şimdi ben gebemiyim.teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testini erken yaptırmışsınız.Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir çok uyarıda bulunduk.Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.