Beta HCG sonucum 2743 cıktı. hamilemiyim. dış gebelik olma ihtimali var mı?

 Beta HCG sonucum 2743 cıktı. hamilemiyim. dış gebelik olma ihtimali var mı.çok kusuyorum midem bulanıyor.dış gebelik olabilir mi.yoksa hamilemiyimdir

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuz dış gebelikten şüphelenirse ilave tahliller yapabilir.Beta HCG sonucunuz bu haliyle gebelik bulgusu