Adetimin 2.gününde yapılan hormon tahlilleri:LH = 4.32,FSH = 9.58,ESTRADİOL = 49.03,PROLAKTİN = 5.23,PROGESTRON = 0.97

merhaba 34 yaşındayım yumurta rezervlerim ve yumurta kalitesiyle ilgili reglimin 2. gününde kan tahlili istedim sonuçları yorumlayamadım hepsi bir birine öyle yakın ki kafam karıştı konuyla ilgili yardımcı olursanız çok sevinirim.LH = 4.32,FSH = 9.58,ESTRADİOL = 49.03,PROLAKTİN = 5.23,PROGESTRON = 0.97ACİL DÖNÜŞ YAPARSANIZ İNANILMAZ RAHATLAYACAĞIM ŞİMDİDEN İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER

Tahlil.com Cevabı : Sizi çok bekletmediğimizi umarız.Tahlil sonuçlarınız genel olarak beklenen seviyelerde.Prolaktin değeri hafif düşük çıkmış ama bir problem teşkil edeceğini sanmıyorum.Sizi takip eden kadın doğum doktoru çok daha ayrıntılı bilgi verecek gerekirse de ultrason eşliğinde yumurtalarınızı gözlemleyecektir.