Annem 61 yasında ayın 17'sinde yapılan kan tahlilinde beyaz küre 2.88 çıkmış?

Annem 61 yasında ayın 17'sinde yapılan kan tahlilinde beyaz küre 2.88 çıkmış 21'inde doktor tekrar tahlil istemiş değeri 3.84 çıkmış konu hakkında bilgilendirebilir misiz?

Tahlil.com Cevabı : Annenizin beyaz küre (lökosit,wbc) değerleri düşük.Özel bir tedavi almıyorsa,bu sonucun araştırılması yararlı olacaktır.Gerekirse periferik yayma adlı bir tahlil yapılabilir.