Annem yoğun bakımda. Yüzünde uyuşukluk baş ağrısı ve çift görme problemi var. Bunlar normal midir?

Annem 31.08.2018 de trigeminal nevralji ameliyatı oldu. Henüz yoğun bakımda. Yüzünde uyuşukluk baş ağrısı ve çift görme problemi var. Bunlar normal midir?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Bu durumda size en doğru bilgiyi annenizi ameliyat eden doktor ve ekibi verecektir.Ameliyatın hemen sonrası dönemde bir takım sıkıntılar olabilir.