Anti HCV 0.13 Anti HİV. 0.176 VDRL-RPR NEGATİF

Merhaba. iliskimden 6 ay sonra eliza testi oldum.Test sonuçları. Anti HCV 0.13 Anti HİV. 0.176 VDRL-RPR NEGATİF Başka test olmama gerek var midir. Bide ilişkiden önce diz ameliyati olmuştum bu test süresini etkiler mi .

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.