Degerli hocam öncelikle böyle bir fırsat için ne kadar teşekür etsek az sağolun, nişanlım talesemi taşıyıcısı

Degerli hocam öncelikle böyle bir fırsat için ne kadar teşekür etsek az sağolun... Degerli hocam nikah işlemleri için test yapıldı nişanlım talesemi taşıyıcısı çıktı benim test sonuçlarım şüpheli size sonuçları yazıcam yorumlarınız çok önemli şimdiden tesekür ederim.. WBC 7, RBC6,2#HGB15,2#HTC47,7#MCV77#MCH24,6#MCHC31,9#RDW13.9#PLT247#MDV9#PTC0.2#HEMOGLOBİN A, 98# HEMOGLOBİN A2 , 2 #HEMOGLOBİN F.0 # HEMOGLOBİN S 0# HBC 0 # HBE 0 # HBD 0 # HBO 0#VARYANT 0

Tahlil.com Cevabı : Bu bulgularla sizde talasemi olduğunuzu veya taşıyıcı olduğunuzu söyleyemeyiz.