Anti hiv (elisa) testi yaptırdım referans değerleri de şöyle çıktı.

 Anti hiv (elisa) testi yaptırdım referans değerleri de şöyle çıktı..negatif ->1borderline 1-1.1pozitif ->1.1 sonucundan ne çıkmış olabilir bilgilendirirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Sonucu yazmamışsın, sadece normal değerleri yazmışsın.Bir şey anlaşılmıyor bursan.

t****** :

testte hıv ag/ab yazan bölümde özel referans değerlri olarak sadece onlar yazıyordu ve hoca ile görüşülecek denmiş negatif ->1 s/co borderline 1-1.1 s/co pozitif ->1.1 s/co bu şekilde görnüyor