Benım ılk antı hıv testım 1.13 cıktı ve doktor endıse duymama gerek yok dogrulama testını bekleyelım dedı

 Benım ılk antı hıv testım 1.13 cıktı ve doktor endıse duymama gerek yok dogrulama testını bekleyelım dedı ve gatada antı hıv 1+2 testım sonucu deger yazmıyordu ve negatıf dı.ve doktor bıde testı uygun gordu cok korkuyorum acaba bu son yaptıgım yeterlımı sonuc degısebılırmı..

Tahlil.com Cevabı : Doğrulama testi sonucu en doğru bilgiyi verecektir.Şu aşamada bu testi beklemelisin.