Aşırı terleme yüzünden çok sıkıntı çekiyorum.Her ortama girip çıkamıyorum.Terleme için yaptırdığım testi değerlendiri misiniz?

Aşırı terleme yüzünden çok sıkıntı çekiyorum.Her ortama girip çıkamıyorum.Bugun bi tahlil yaptırdım.Değerlerim;Tsh : 2.69T3 :3,4T4 : 1.11Yalnız doktorumun demesine göre herhangi bi sıkıntı gözükmemesidir.Ama ben yine terliyorum.özelliklede yüz bölgesinde aşırı terleme var.Başka nelerden şüphelenebilirim.Yada başka ne yaptırmam gerekmektedir.Çok acil yardımlarınızı beklemekteyim.İyi çalışmalar dilerim…

Tahlil.com Cevabı : Yapılan tiroid testleriniz normal ancak terlemenin bir çok nedeni var, sitemiz yazarlarından Prof.Dr.Serdar Han’ın bu konudaki yazılarını okumanızı öneriyoruz.Aşağıda yazıları görebilirsiniz.Terleme