ağızdan yolla partnerim benimle ilişki kurdu. Ama ilişki sırasında prezervatifi hiç çıkartmadım. Risk yüksek mi. Anti-hıv testini şu an yaptırmalı mıyım?

Merhaba, Hocam şüpheli ilişkimden 12 veya 13 gün geçti. İlişki sırasında prezervatif kullandım. fakat ağızdan yolla partnerim benimle ilişki kurdu. Ama ilişki sırasında prezervatifi hiç çıkartmadım. Risk yüksek mi. Anti-hıv testini şuan yaptırmalıyım. geçen süre azda olsa gerçekçi negatif verir mi?

Tahlil.com Cevabı : Şüphen varsa yaptırmanız da fayda olacaktır.