İyi Günler Hocam;Sperm test sonucları Perhiz: 5. Gün Miktar : 1,5 CC PH: 7.8 ?

İyi Günler Hocam;Sperm test sonucları Perhiz: 5. Gün Miktar : 1,5 CC PH: 7.8 Lifaksiyon : 20 Dk. Viskozite : Normal Renk: Opak Hareketler 1 CC : 72 Milyon AKTİF%72 İleri Hızlı : %24 İleri Yavaş : % 52 Yerinde: % 24 İnAktif: % 28 ANORMAL:%5 ___Baş : %15 ___Kuyruk: % 60 ___Mixed: %25 Mikroskobi her alanda 1-2 lokosid ve 1-2 yuvarlak Hücre 2 Saat Sonra Aktif %69 İnaktif %31 Morfoloji bozukmu Hocam

Tahlil.com Cevabı : Normal morfolojili spermden söz edilmemiş, bu durumda spermlerin morfolojisinde sorun olduğunu söyleyebiliriz