B-hcg değerim 39,82 çıktı

Ben en son 3 martta ilişikiye girdim 8 martta adet oldum 5 gün sürdü.nisan ayında adet olamadm 11 gün geçikti.evde test yaptm 3 kere farklı gnlerde sonuç negatf çıktı.dün doktora gttm ultrasonda bşy çıkmadı ama b-hcg değerim 39,82 çıktı

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com sizler için ebematik geliştirdi. Tahlil.com doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....