Bende adet düzensizliği var 2 aydır adet olmuyorum.ayın 16 sında yaptırdıgım test sonucu 4.66

Bende adet düzensizliği var nerdeeyse 2 aydır adet olmuyorum.ayın 16 sında yaptırdıgım test sonucu 4.66 dı. 2 sonra yaptırdıgım teste sonuc 16.4 cıktı.Sizde hamile olma sansım varmı

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.com doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre  hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....