B12 değerim düşük mü?

Merhaba,14 yaşındayım kan tahlilimde B12 değerim 126,5 - 505 arası benimde sonucum 149 çıktı.Bu oran düşük müdür?

Tahlil.com Cevabı : Evet düşüktür ve tedavi olmanız gerekir.. hematoloji veya dahiliye uzmanına gitmenizi öneririz..

e*************** :

merhaba, benım de b12 aralık 180-940 arası olması gerekırken 107 cıktı. 25 yasımdayım. ve anne olmayı düşünüyorum. dodex ıgne verdı doktorum 2 kutu. b 12 ımın kaça çıkması gerekir hamile kalabilmem için? daha hızlı ve etkili sonuç alabılmem için önerebileceğiniz takvıyeler varmı?

Cevap:

Doktorunuzun öneirsine göre kullanın en geç 20 gün veya 1 ay sonra normale dönecektir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.