Genel bir test yaptırdım sonuclar asagıdakı gibi Anti HBs ile ilgili ne yapmalıyım

Genel bir test yaptırdım sonuclar asagıdakı gibi Anti HBs ile ilgili ne yapmalıyımTetkik Adı Sonuç Ünite Normal Değer Açıklama HBsAg NEGATİF Anti HCV NEGATİF HIV Ag/Ab NEGATİF Anti HBs 5.00 mIU/ml Pozitif . - >10 Negatif . - 10 ve <1

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarda problem yok.Anti HBS pozitifliği ise bağışıklığınız olduğunu gösteriyor.