( Baso % 3.2 )?

Bazofil Yüksekliği Hangi Durumlarda Görülür?- Bazofilik lösemi- Miyeloproliferatif hastalıklar- Hodgkin hastalığı- Kolit (Barsak İltihabı)- Hipotiroidi- Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı?Bu durumlar vermis oldugum degerlerden daha yuksek degerlerde mi gorulur yoksa yukarıda yazmıs oldugum ( Baso % 3.2 ) deger de bu durumun gorulmesini saglar mı

Tahlil.com Cevabı : Basofil değeriniz aşırı yüksek değil.Panik olmanıza gerek yok.Gerekirse hematoloji doktorun adanışabilirsiniz