Bebek sahibi olmak istiyoruz adetimin 4.günü doktorum bir kaç test yaptı sonuçları: TSH 0,96 FSH 9.24?

Hocam merhaba 24 yasındayım 2 yıllık evliyim 7 aydır korunmuyor uz ve bebek sahibi olmak istiyoruz adetimin 4.günü doktorum bir kaç test yaptı sonuçları: TSH.......0,96 FSH.......9.24 LH........5 bu sonuçlar normal midir yoksa endişelenmeli miyim şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Hormon testlerinin yorumlanmasında, testlerin referans değerleri, kanın adetin hangi döneminde alındığı ve  yaş gibi bilgilere gerek vardır.Sorunuzu belirtilen kurallarımıza göre  sormanız durumunda cevaplayabiliriz.Aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.Hormon tahlili soran bayanların okuması gereken uyarılar