Benim 9.haftada da 12.haftada da ense kalınlığı 2.5 mm çıktı. doktor sınırda ilerlememiş olduğunu söyledi

 Benim 9.haftada da 12.haftada da ense kalınlığı 2.5 mm çıktı. doktor sınırda ilerlememiş olduğunu söyledi. ikili tarama yapıldı. sonuçlarını yazyorum. ne olur yardım edin kafayı yicem nt 2.6 mm 1.77 Mom papp-a seviyesi 1.75 mlU/mL;0.89 MoM freeb hcg seviyesi 39mlU/mL;2.20 Mom fetal nazal kemik var

Tahlil.com Cevabı : Ense kalınlığı bir miktar yüksek, bu da arzu edilen bir durum değil, doktorunuz bu konuda detaylı bilgi verecektir.