Benim açlık kan şekerim 100,glikoz verildikten sonraki 1.saatte 98,2.saattede 75 ölçüldü?

Benim açlık kan şekerim 100,glikoz verildikten sonraki 1.saatte 98,2.saattede 75 ölçüldü,insülin direncimmi var?

Tahlil.com Cevabı : Sadece bu testlerle insulin direnci tanısı koyulmaz Bir endokrinoloji uzmanına basvurun