Benim adetimin sondan 2. Günüydü üzerimde ince bir kıyafet ve ped vardı onda ise iç çamaşırı üzerine oturdum

Benim adetimin sondan 2. Günüydü üzerimde ince bir kıyafet ve ped vardı onda ise iç çamaşırı üzerine oturdum ped tam olarak kapatmıyodu boşalma oldu mu bilmiyorum hemen geri kalktım zaten 1 dakika içerisinde risk var mı

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde bir ilişkide hamile kalma olasılığı yoktur.