Üç ay önce bir ilişki yaşadım ama üstüne adetim üç kere düzenli devam etti ve adetlerim arasında idrarda gebelik testleri baktım. Hepsi negatifti, yani hamile o

Üç ay önce bir ilişki yaşadım ama üstüne adetim üç kere düzenli devam etti ve adetlerim arasında idrarda gebelik testleri baktım. Hepsi negatifti, yani hamile olduğumu düşünmüyorum. Genede kabızlık şikayetim var ve sol alt karnıma baskı uyguladığımda bilye büyüklüğünde sert bir kitle hissediyorum. Ayrıca bazen karın bölgemde hafif sancılı ağrılar oluyor. Acaba adet görmeye devam etmeme rağmen gebe olabilir miyim? Eğer böyle bir ihtimal yoksa sol alt karında kitle oluşmasının sebepleri nelerdir?

Tahlil.com Cevabı : Elinize gelen kitle için kadın doğun uzmanına görünmenizde fayda var.